Bilgi Yeriniz

Sevgiliyle Yapılacak Romantik Şeyler Nelerdir?

20.07.2018
2.525
Sevgiliyle Yapılacak Romantik Şeyler Nelerdir?

Sevgiliniz ile yapabileceğiniz romantik aktiviteler ilişkiye farklılık ve heyecan katabilmektedir. Sürekli buluşup bir yerde oturup bir şeyler içmekten sıkıldıysanız ya da kısaca sürekli aynı şeyleri yaptığınızı düşünüyorsanız, bu yazımızdan ilginç fikirler edinebilir ve deneyebilirsiniz.

Sevgiliyle Yapılacak Romantik Şeyler Nelerdir?

1-)Yemek Yapın

Mutfakta vakit geçirmek çoğu kişiye çok saçma gibi gözükse de aslında iki kişinin birbirini tanımasını ve eğlenmesini sağlayan bir aktivitedir. Sevgilinize mesaj atın ve mesela birlikte karnıyarık yapmayı teklif edin. İlk başta çok çılgınlık gibi durabilir ya da karşı taraf size “o da ne alaka şimdi?” diye bir tepkiyle yaklaşabilir. Verdiğimiz karnıyarık örneğini deneyebileceğiniz gibi hiç bilmediğiniz bir yemek de yapabilirsiniz. Mutfakta geçen vakit oldukça özel ve eğlenceli olacaktır.

2-)Karaoke Yapın

İlişkilerin temeli güzel bir arkadaşlıktan geçmektedir. Sevgiliniz ile arkadaş gibi olun ve onu karaokeye davet edin! Karaokeyi dilerseniz arabada, evde ya da bir mekanda da yapabilirsiniz. Hem eğlenmiş, hem şarkılar aracılığıyla romantik birkaç saat geçirmiş olursunuz. Sesiniz güzel değilse umursamayın. Kimse Sezen Aksu olarak doğmuyor!

3-)Sevgilinize Mektuplar Yazın

Oturup, sevgiliniz ile hissettiklerinizi bir kağıda dökün. Fakat bu mektubun aşk mektupları gibi uzun ve bir yerde kişiyi sıkabilmesinden kaçınmak için daha eğlenceli bir mektup hazırlayın. Örneğin 2018 şubat ayında onu nasıl gördüğünüzü değil, 1968 mayıs ayında görseydiniz nasıl olabileceğini anlatın. Hikayelendirin, merak ettirin. İlgi çekici ve romantik olacaktır.

4-)Dönem Fotoğrafı Çektirin

Çiftler artık sık fotoğraflar çektirip bunu paylaşabiliyorlar. Siz bir fark yaratın ve dönem fotoğrafı çektirin. Sevgilinize ve kendinize dönem kıyafeti kiralayıp, geçmişte de birlikteymişsiniz gibi duran, kalitesi düşük, gerçekçi bir dönem fotoğrafı çektirin. Fakat bize soracak olursanız bunu stüdyoda değil, daha eğlenceli olabilmesi için dışarıda çektirmenizi önerirdik. Böylece şaşkın bakışların altında, o dönem yaşanması ayıp olan aşkı eğlenerek gösterebilirsiniz. Hem de geçmiş yıllardan güzel bir hatıra olarak kitap ayracı, vesikalık gibi alternatifler ile kullanabilirsiniz.

5-)Bir Sokak Ressamına Resmini Çizdirin

Eğer maddiyatınız da el verirse yine dönem kıyafeti ya da günümüz haliniz ile yağlı boya tablonuzu yaptırın. Böylece farklı bir gün geçirmiş olacaksınız.

6-)Sevgilinizin İstediği Bir Aktivite Yapın

Sevgiliniz eğer maça gitmek istiyorsa maça gidin, kamp yapmak istiyorsa kamp yapın. Onun hoşuna giden aktivitelerde siz de eşlik ederseniz hem hoşuna gidecektir, hem de siz farklı bir deneyim edinmiş olursunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.